O nas

service

Zaufanie pacjentów jest dla nas ważne!

Lekarze przyjmujący w naszym specjalistycznym gabinecie posiadają wieloletnie doświadczenie. Jako ważny element leczenia uzależnienia od alkoholu, nasze usługi obejmują podskórne wszywanie Esperalu. Wszywka alkoholowa Esperal jest najskuteczniejszą metodą pomocniczą w kompleksowym leczeniu alkoholizmu.

Nasi pacjenci cenią sobie nasz profesjonalizm i darzą nas ogromnym zaufaniem. Widać to w ich pozytywnych opiniach. Podczas zabiegu zaszycia alkoholowego zapewniamy całkowitą dyskrecję i komfort – zabieg jest całkowicie bezbolesny, wykonywany w znieczuleniu miejscowym. Implantacja Esperalu odbywa się zawsze w przyjaznej atmosferze dzięki czemu możliwe jest rozładowanie stresu związanego z wykonaniem samej procedury.

Oferta

Dlaczego wybrać nasz gabinet do wykonania zabiegu?

  • Stosujemy oryginalny lek: Disulfiram WZF, gwarantujący skuteczność leczenia.
  • Przed zabiegiem zawsze przeprowadzamy dokładny wywiad medyczny po którym lekarz decyduje czy nie ma przeciwwskazań do przeprowadzenia zabiegu wszycia Esperalu.
  • Zależy nam na efektywnym leczeniu metodą awersyjną oraz zdrowiu i powrocie do trzeźwości każdego naszego pacjenta.
  • W naszym gabinecie pracują lekarze specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w przeprowadzaniu zabiegów implantacji wszywki alkoholowej Esperal.
  • Wizyta w naszym gabinecie trwa niecałe 30 minut,.
  • Po zabiegu pacjent otrzymuje stosowne zaświadczenie o jego wykonaniu.
medicine

Bezpieczeństwo i dyskrecja

W naszym specjalistycznym gabinecie nie wymagamy skierowania. W przypadku wykonywania implantacji wszywki alkoholowej Esperal formalności i dokumentację ograniczamy do minimum. Każdego z naszych pacjentów traktujemy w sposób indywidualny. Aby rozpocząć terapię awersyjną wystarczy jedynie silna motywacja do leczenia uzależnienia.

Wszystkie wykonywane u nas zabiegi są przeprowadzane przez lekarzy specjalistów z wykorzystaniem oryginalnych medykamentów. W przypadku zaszycia alkoholowego jest to: Disulfiram WZF.

0
Lat doświadczenia
0%
Zadowolonych klientów
0
Specjalistów
0
Odziałów